Červen 2009

Brokeback Mountain Soundtrack

29. června 2009 v 19:45 | perfectenemy |  Smutné příběhy
1. Opening
2. He Was A Friend Of Mine
3. Brokeback Mountain 1
4. A Love That Will Never Grow Old
5. King Of The Road (Bonus Track Re-Recorded Or Not Heard On Film)
7. The Devil'S Rigt Hand
8. No One'S Gonna Love You Like Me
9. Brokeback Mountain 2
10. I Don'T Want To Say Goodbye
11. I Will Never Let You Go (Bonus Track Re-Recorded Or Not Heard On Film)
12. Riding Horses
13. An Angel Went Up In Flames
14. Its So Easy
15. Brokeback Mountain3
16. Hte Maker Makes
17. The Wings
Soundtrack ke szažení Zde ( ulož.to! )

Snegopady (Fly_Dream Remix)

18. června 2009 v 21:04 | perfectenemy |  Tatu remixy

MP3 je možné stáhnout si zde

Forepleasure

12. června 2009 v 21:26 | perfectenemy |  SEXY

článek v ruském Bravu 2.6.2009

7. června 2009 v 9:50 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
Ahoj holky! Všechno nejlepší k narozeninám! Právě listuji v časopise BRAVO z roku 2003. Připomeňme si, jaké to tenkrát bylo.
Myslíte si, že se vám konečně podařilo dobýt svět?
Yulia: Dovolte, abych to zhodnotila. Máme platinová alba a úspěšný prodej alb v mnoha zemích.
Lena: Sledujeme prodej našeho posledního alba. prodává se po celém světe prostřednictvím internetu. A to navzdory skutečnosti, že anglická verze VU doposud ještě nevyšla.

Pamatujete si, jak jste se poprvé dostaly na ocenění MTV ve Spojených státech? Bylo tam mnoho světových hvězd a mezi nimi i vy!
Yulia: Byly jsme velmi překvapené, že se videoklip YSSU dostal na vrchol žebříčku a stal se známím po celém světe. To bylo super! A když jsme přišly do Spojených států, neměly jsme žádné hysterické záchvaty, protože si myslím, že jsme si na to zvykly.

Ale mimochodem, pokud by jste vytvořily vlastní ceremoniál ocenění pro udělení ceny, něco jako t.A.T.u. ocenění, jakou cenu by jste daly našim hvězdám?
Yulia: vzhledem k skepsi vůči ruskému show-businessu, by to bylo velmi reálné (směje se). Vždy jsem věřila, že naše ruské dívky zpívají v kalhotkách a naši kluci jsou gayové. Samozřejmě existují vyjímky, jako je Sergey Lazarev. Je velmi těžké být pracujícím hercem. Muž, který zpívá a hraje v divadlech.

Chceš tím tedy říci, že v Rusku neexistuje žádný přednostní objev?
Lena: Pro nás, nebo pro všechny?
Yulia: (zpívá) "Soyuz nerushimyh respublik sovetskih" (hymna Sovětského svazu). Nemůžu říci, že máme velké hity. Ani neříkám, že to je vše špatně. Existuje několik dobrých písní, ale okamžitě zmizí.
Dobře, ale pokud by jste měly mluvit o propadu tohoto roku?
Yulia: Tohle všechno je out. Ale chápejte, že někdo se to musí pokusit pokořit. Už jen proto, když jsem viděla americký show-business, kde lidé silně pracují, a to ve srovnání s tím, co se děje v Rusku. Máme lidi, kdyří investují $ 5000 a pak sedí jako král s nohama na stole. Mám na mysli producenty.

Holky, s takovým pohledem na show-business budete mít pravděpodobně hodně nepřátel?
Yulia: Nemám nepřátele. Komunikuji s každým s úsměvem. Můžu jej poslat ***, ale laskavě. Samozřejmě existuje několik případů, kdy jsme mluvila se svými přáteli-umělci a říkám: "Náš show-business je reálná sračka" - Oni se urazí a odpovídají: "Tak děkuji, myslíš tím i nás?". Lidé prostě nechápou, že je to pravdivý život. Neříkám, že někteří z nich jsou špatní lidé. Mluvím pouze tvorbě. Řekněme, že mám za přítele Lenu Temnikovu ze "Serebro". Nemám ráda tvorbu této skupiny, ale jako člověka ji miluji. Ale například, když se mluví o Anastasia Prikhodko, tak ona není člověk z tohoto světa. Mimořádný talent. její tvorba je úžasná. Není třeba k tomu nic dodávat, to musíte vidět sami.
Lena: Myslím si, že je takový show-business, a to díky producentům, který je zaměřený především na výdělku peněz, nikoliv na tvorbě.
Yulia (přeruší): wft produkce? V Rusku to je masturbovat a nikoliv vyrábět.

Cestou na Eurovizi, jste podporovaly Nastyu. Daly jste jí pár cenných rad?
Yulia: Ano! Doporučily jsme jí, že se nemá čeho bát a ať nezapomene, že to je to nejdůležitější!
Lena: Dívala jsem se na to v televizi, měla jsem z toho husí kůži. Taková neobvyklá energie z ní vycházela! Nevím, proč dostala tolik málo hlasů. Nerozumím tomu.

A jaké cenné rady jste obdržely vy v roce 2003, když jste zastupovaly Rusko na Eurovizi?
Yulia: Nepotřebovaly jsme radu. Věděly jsme, že účast skupiny t.A.T.u. v této soutěži bylo špatné rozhodnutí. Prostě jsme byly požádány, což jsme si uvědomily až později, k účasti. Pozdě jsme pochopily, že to nebylo dobré.

V roce 2003, v rozhovoru pro časopis BRAVO, jste řekly, že jste měly hrozný strach. Yulia vzhledem své nízké výšce a Lena v souvislosti se svou vysokou váhou. Nyní jak vidím, problémy jsou vyřešeny.
Lena: (směje se) Ano je to pravda. Yulka o výšce, a já o váze.

Objevily se další nové komplexe? Nebo jste řešily staré?
Yulia: Nemohu tvrdit, že jsem měla velké komplexy z výšky. Jsem dívka menšího vzrůstu. Pamatuji si, že když jsem jela metrem do školy, byla jsem každému na pas. Když lidé vystupovali, vzali mě za ruku, protože jsem se nemohla chytit madla (směje se). Jsem malá, ale mám velké srdce, což je dostatečné pro všechny.
Pamatujete si, jak se dívka náhle začne rozplývat před svými chlapci po shlédnutí videoklipu YSSU? Což zahájilo módu pro homosexualitu.
Yulia: No, bylo to divné, že taková násilná reakce proběhla. Ve skutečnosti jsme nepřinesly nic nového. To existovalo již před námy. Naše matky, naše babičky.
Lena: Ano, i naše prababičky toho zneužívaly!
Yulia: V naší zemi není láska s osobou stejného pohlaví image. Nebudete tomu věřit, ale někdo k nám i přišel a řekl: "Děkuji za to, že není třeba se bát ukázat své pocity."
Lena: Od té doby je to součást naší společnosti, nemělo by se to přehlížet. Proč by tito lidé měli být ponižováni a uráženi?

Kromě toho, Madonna a Britney Spears se po vašem vzoru políbily na pódiu. Lichotilo vám to nebo ne?
Lena: Ano přesně tak! Bylo to pravděpodobně na udělování cen MTV Awards.
Yulia: V té době se začal objevovat videoklip ATTSS v USA.
Lena: Pamatuji si, že byla reportáž o tom, že Madonna si prohlížela různé fotografie rockových a popových hvězd a byl tam i náš obrázek. Byla vzteky bez sebe nad naší fotografií. Ale vůbec mi to nevadí - už je to tak!

zdroj : tatu czech fans forum
překlad : Smiesek