Duben 2009

They don't understand us ...

24. dubna 2009 v 20:10 | perfectenemy |  SEXY


Rozhovor s Yulií + Lenin dopis

24. dubna 2009 v 19:54 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
Tvůrce populárního ruského dua t.A.T.u., Ivan Shapovalov, zřejmě může za rozpad skupiny.
Koncem března přišla zpráva, že se nejúspěšnější ruské duo t.A.T.u. rozpadá.
Zde jsou novinky, které byly představeny fanouškům skupiny: "V prosinci loňského roku se konala schůze, kde se Julia, Lena a Boris (Boris Renski - manažer t.A.T.u.) spolu dohodli na ukončení celého projektu. Příčina rozpadu není spojována s jakýmkoliv umělcem nebo reklamním tahem". Dále pouze víme, že tvůrčí tým ze skupiny t.A.T.u. bude i nadále spolupracovat s Lenou Katinou a brzy se veřejnost dočká sólového projektu. O budoucím osudu druhé Tatušky - Yulii Volkove dosud nepadlo ani slovo. To je nyní důvod, proč jsme se domluvili na setkání s Yulií. Abychom zjistili, co je skutečnou příčinnou rozpadu tak úspěšného dua a jaké jsou její plány do budoucna.

- Ahoj - řvala na nás radostným hlasem Yulia, která přišla v doprovodu svého ženicha
- Dobrý den Yul, haló ... eee .... - nemohl jsem si vzpomenout, jak se řekne ženich
- Můj manžel Parviz! - smála se Yulia

Yulie, hned na úvod Vám děkuji, že jste si udělala čas, aby jste přišla na tento rozhovor! Jsem velmi rád, ale i zároveň velmi překvapen, jako ostatní, zprávou o zániku skupiny "t.A.T.u." Co je příčinnou rozhodnutí o pozastavení činnosti?
Yulia: Není to nic zvláštního. Prostě jsme se rozhodly, že nemá smysl déle pokračovat. Už jsme s Lenou z tohoto projektu vyrostly. Nemůžu říci, že jsme ze sebe unuděné, ale ve skupině jsme už dlouho cítily napětí. Když jsme pracovaly na posledním albu "Veseliye Ulybki", často jsme se rozcházely v názorech na výsledek práce. Já i Lena jsme byly dokonce proti zařazení některých písní. Došlo tedy k neshodám, s producentem a autorem hudby, a proto bylo datum dokončení alba oddalováno. Na konec to nechaly na každé z nás, co považujeme za vhodné.

Chcete tím říci, že rozdílné názory při nahrávání alba vedla k důvodu rozpadu skupiny?
Yulia: Můžete po tom všem říci, jak můžete zpívat něco co se vám nelíbí? A jak můžete dělat to, co už dělat nechcete? Navíc jsme si prošly už tolika situacemi od začátku své kariéry, kdy byla ze začátku daná na někoho určitá pravidla.

Půjde Lena na sólovou kariéru, nebo Vy?
Yulia: Já již také pracuji na svém projektu. Zaznamenala jsem již nějaké songy. Ale zatím nechci předbíhat, brzy se vše dovíte.

To znamená, že místo t.A.T.u. budou dva nové sólové projekty? Kdo bude producentem a autorem Vašich písní?
Yulia: Já budu producentem. Budu mít manažera, který bude zodpovědný za určité songy v určité funkci. Songy budou ve stylu podobnému t.A.T.u., ale bude to nový styl a zcela nový směr. Autorem většiny písní je Ivan Shapovalov.

A proto jste právě odešla od t.A.T.u.?
Yulia: Neodešla jsem já. Toto rozhodnutí bylo společné. Obě jsme uvažovaly o sólové kariéře. Jen já jsem dala najevo, že budu pracovat samostatně a že nebudu mít čas na skupinu (t.A.T.u.). Poté vzniklo to, že se skupiny rozpadá. Smlouvu máme do konce letošního roku, ale mě ani Leně by to nemělo narušit práci na sólové kariéře.

Jaký je Vás vztah s Lenou? Co můžete říci o svém sólovém projektu?

Yulia: Máme velmi dobré vztahy. Víte, známe se spolu už od dětství a jsme jako sestry. Nevylučujeme v budoucnosti možnost spolupráce. ať už jako t.A.T.u., či něco jiného. Na svůj nový projekt nevím, co přesně říci. Já i Lena máme spoustu práce, takže se vidíme jen zřídka. Vím jen, že v tomto měsíci by se v Americe měly objevit nějaké zprávy o jejím albu. Já jsem mimo jiné též nyní v Americe ohledně práce a tak se sejdeme tam.

Během rozhovoru zazvonil Yulii mobil. Po několika sekundách se vrátila a řekla, že pospíchá na schůzi.

Yulie, poslední otázka. Je známo, že brzy bude mít premiéru váš poslední klip. Můžete pár slovy prozradit, co nás čeká?
Yulia: Bude to videoklip k písni Snegopady. Navzdory názvu samotného songu, není zcela o zimě. Tento klip bude velmi emocionální, ale i tragický. Být zastřelené není v našem stylu nic nezvyklého. No nechci nic říkat. Vše je záhadou. Ale jsem si jistá, že tento klip bude šokující i pro naše fanoušky. Brzy jej budete mít možnost vidět!

Nebudu Vás více zdržovat! Děkuji Vám za rozhovor a přeji hodně štěstí a tvůrčích úspěchů! Určitě budeme sledovat Vaše úspěchy!
Yulia: Ahoj!

Setkání proběhlo 14.4.2009 v Moskvě
Děkuji, že jste přišli na setkání! Jsem mile překvapena! Opravdu skvělé, jsem potěšena tvořivými lidmi! Veškeré vaše nápady, texty a hubudu jsem uvítala! Gratuluji vítězi! Vše jsem si přečetla a opravdu se mi to líbilo! Práce - tvorba to je život!
Vaše Lena

Ještě jednou děkujeme

překlad Smiesek byczechforum-tatu

Snegopady

18. dubna 2009 v 18:24 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
Očekávané a poslední video Snegpady od kupiny t.A.T.u. ke shlédnutí na youtube :

Speciální verze

Ke stažení Zde

Fine Arts XX.

15. dubna 2009 v 21:39 | perfectenemy |  SEXY

Už jen 2 dny do premiéry videoklipu Snegopady

15. dubna 2009 v 18:05 | perfectenemy
17. dubna 2009 bude ve 3 hodiny (moskevského času) odvysílána premiéra nového klipu skupiny t.A.T.u. "Snegopady" na MTV Newsblock.
Videoklip by se měl tak objevovat od 2 hodiny téhož rána v každém hudebním bloku na MTV.

Do jedné hodiny po premiéře by měl být videoklip "Snegopady" nahrát na t.A.T.u. YouTube kanál ve dvou verzích:
- TV verze
- speciální verze (při které se doporučuje se při shlédnutí jej poslouchat co nejhlasitěji s nejlepším stereo)

Vítězům navíc zašleme odkazy na videoklip o půl noci že čtvrtka na pátek (moskevského času)

Seznam lidí, jež se podíleli na tvorbě videoklipu:
Barevné efekty - Kathleen hod., Tonia Wallandera
Scéna - Adis Gadzhiev
Zvuk, zvukové efekty - Oleg Chechik
3D animace režisér - Andrey Kulakov
Editace - Matt Miller
DP - Levan Kapanidze
Ředitel - Boris Renski

Snegopady již 17.4.2009 !

10. dubna 2009 v 17:57 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
Na ruském MTV ( MTV Russia ) je plánována premiéra 3. videoklipu t.A.T.u. z alba Veselye Ulybki.
Videoklip k singlu Sněgopady je doprovázen akčními scénami a premiéra videa je plánována na 17. dubna 2009 !

Oficiální Trailer a jeho překlad :
Oni chtěly zastavit postižené lidi,
Oni chtěly mít odpady pod kontrolou,
Oni klepaly do vaších srdcí,
Ale nikdo je nepochopil.
Zbývá jen brutální pomsta,
Za Váše nepochopení nebo ... smrt.


S premiérou videa je také spjata soutěž, v které bylo úkolem uhodnout začátek videa. Nutno podotknout, že celých 6 zúčastněných bede mít možnost shlédnout video den před jeho premiérou. Stali se vítězi a mají právo vidět videoklip jako první :-)Ostatních 3 a půl tisíc zúčastněných si počká společně s námi na premiéru až ve sjednaný termín ..

Snowfalls alias Snegopady

5. dubna 2009 v 17:27 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
Již brzy bude premiéra videoklipu "Snegopady", který slíbily t.A.T.u. svým fanouškům, a zároveň oznámily ukončení projektu celé skupiny. Videoklip písně "Snegopady" bude překvapující a zcela unikátní, neboť se má jednot o pokračování videoklipu "Nas nie dogoniat", který se stal největším hitem skupiny.Celý videoklip byl natočen dle skutečných scén v Rusku, USA a na Slovensku, včetně počítačových efektů. V ten moment, Julia a Lena, vymění starý náklaďák za dva nové motocykly, a v závěrečné fázi videoklipu... pozastaví start letadla na vojenské americké základně 51. oblasti.

Na oficiálních stránkách tatu.ru byla s novým videem vyhlášena soutěž. Úkolem je uhádnout jak videoklip bude začínat. Účastník soutěže, který nejlépe vystihne začátek videa získá možnost jako jeden z prvních shlédnout celý videoklip.( Pokud by se atalo, že nikdo začátek děje videa neuhádne, získá 10 nejzajímavěších názorů výherní link na video )