Červenec 2008

Wrong Line

28. července 2008 v 20:38 | perfectenemy |  SEXY

200 Po Vstrechnoy - 200 по встречной Perfectenemy mix

27. července 2008 v 20:46 | perfectenemy |  Tatu remixy


9. část

27. července 2008 v 20:44 | perfectenemy |  Smutné příběhy
Jen co se ozvala poslední rána, pod okny se rozsvicí červená a modrá světla. Kolemjdoucí plížící se tmou nemohl přeslechnout hluk zbraně, která již nyní ležela v kaluži krve. Neobratně již při prvním výstřelu zavolal policii a záchranou službu. Pohled, který se jim naskytnul nebyl příjemným ani těmto odolným mužům. Tři těla a jistý vrah.
Nad městem se začíná svítat, vlahý vítr rozvýřil záclony a pohladil nehybnou ženu po celém těle. Otevřela oči. Byla to Lena. Sama v prázdném tichém pokoji se šedými stěnami. Její oči se ploužily po celé místnosti a vyprávěly tento příběh. Zdrcená žena s osudem oběti i vraha. Přežila svou smrt a vše mělo být naprosto jinak.
Někdy se děje opravdu spousta špatných věcí, někdy je to záležitost člověka samého, ale někdy se to týká i druhých, děje se tomu i přes to, že by jsme je chtěli celým srdcem všeho ušetřit.
Konec :-)

8. část

27. července 2008 v 20:43 | perfectenemy |  Smutné příběhy
Hodiny ještě ani neodbily půlnoc a domem se line smrt. Nad kulatým stolem se sklání dvě bezhybná těla, jako by oba muži tvrdě spaly a právě na tenhle okamžik Lena čekala. Její plán se chýlil ke konci. Z koutu pokoje klidně sleduje situaci a připravuje další krok. Zbraň, kterou drží v ruce ukončí život nesmyslnému člověku, který pro ni znamená bolest a utrpení z dětství. Její otec má hlavu skloněnou a rty pootevřené, tvářící se jako by chtěly prosit o odpuštění. Lena neodpouští. Smrtící kulka prolétla celou místností zahalenou tmou a našla si svůj cíl. Zaryla se do těla Lenina otce a za ní dlaší dvě. Lena se přiblížila ke stolu a krvavou tvář nemyslosrdně odstrčila. Nesnesla ten pohled. Sklonila se nad svým mužem a pošeptala : " miluji Tě, přijdu za tebou" Políbila Endyho na rty a přiložila zbraň k jeho hlavě, pohladila ho po vlasech a se slzami v očích otočila svou hlavu směrem ke stropu a třikrát spustila kohoutek spouště. Nebylo to tak jednoduché jak myslela, ale i přes to na sebe byla od této chvíle pyšná. Lena si sedla do čela stolu, vypila poslední doušek nachystaného moku a obrátila zbraň ke svému obličeji.

7. část

27. července 2008 v 20:42 | perfectenemy |  Smutné příběhy
Ještě než přinesla jídlo ke stolu, omyla poctivě ovoce, přichystané na dnešní večer a pečlivě ho dle velikosti srovnala na dřevěný podnos a naaranžovala na jídelní stůl vedle blýskajících se plamínků svíček.
Večeře voněla celou místností a jídlo z talířů vypouštělo obláčky páry. Lena se postavila v čele stolu a pronesla motlitbu. Její muž i otec seděli s hlavami sklopenými a pozorně poslouchali každé pronesené slovo. "Amen" zaznělo skoro trojhlasně a za úpěnlivého skřípotu sunoucí se židle se Lena přitáhla ke kraji stolu. Konverzace celkem vázla a atmosféra se zdála více než neúnosná a tak se Endy odhodlal začít s hovorem sám. Vyprávěl o své práci a o životě s Lenou. Lenin otec vytrvale poslouchal a hltal každé slovo. Povídání nebralo konce ale oba se tvářily vážně a Lena na chvíli měla pocit jako by tato slova rozbila ledy mezi oběma muži.
Večer se odvíjel podle nevyditelné osnovy a po desertu se Lena odebrala do kuchyně připravit společnosti dle jejích slov "osvěžující" nápoj však ona sama věděla a doufala, že právě tyhle doušky budou jejich poslední. Ve skleněném džbánu ve spodní části lednice již bylo připraveno růžové víno. Přimíchala na kousky ovoce, kostky ledu a hlavní součást rozdrcených omaných léků nemyslosrdně nasypala do naleštěných sklenic, které již čekaly na své majitele. Vše řádně nastrojila na servírovací podnos a s úsměvem na rtech se vrátila ke své společnosti. Lena podala mužům nápoj a sama si s nimi připila na dnešní setkání.

Fine Arts XVI.

20. července 2008 v 16:35 | perfectenemy |  SEXY

Love Parade a Paul van Dyk Dortmund 2008

20. července 2008 v 15:28 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
TV Očko nám přichystala na sobotní den vzkutku skvělou podívanou na letošní Love Parade. Více méně dobře hodnotily moderátoři očka letošní pojetí v minimalistickém stylu, které je právě v Německu dosti populární. Hlavní hvězdou celé párty byla legendární partička Underwold a překvapení večera v podobě světelné show nazvané "Matrix Lásky".
Mě osobně nejvíc zaujal set známého německého Dj Paul van Dyka a tady je pro představu jeho krátké videjko :

Love Parade 2008

17. července 2008 v 12:42 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Letošní Love Parade 19.7.2008 budeme moci sledoat na TV Očko již tuto sobotu od 15:00 hod až do pozdích nočních hodin a to zcela bez reklam. Celých 9 hodin kultovní party z Dortmunuu budou hosty např. : Moby, Paul Van Dyk, Underworld, Armin Van Buuren a Carl Caraig ...
Nezapomeňte sledovat největší kultovní danze paty roku 2008

Piece by Piece of t. A. T. u.

9. července 2008 v 19:57 | perfectenemy |  Tatu remixy


Slow

7. července 2008 v 21:06 | perfectenemy |  SEXY