Květen 2008

Reversely

27. května 2008 v 16:21 | perfectenemy |  SEXY

Белый плащик [Hyperion-Plate] download

27. května 2008 v 15:48 | perfectenemy |  download t. A. T. u.
01 - Белый плащик
02 - White Robe
03 - Белый плащик (Plant of Nothing Remix)
04 - Белый плащик (No Mercy Remix)
05 - Белый плащик (Marsiano Remix)
06 - Белый плащик (House of Robots Remix)
07 - Белый плащик (Astero Remix)
08 - 220

trailer You and I

16. května 2008 v 17:41 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
A je to tu ! Oficiální trailer filmu You and I ...
Mischa Barton
Shantel VanSanten
Anton Yelchin
Lena Katina and Julia Volkova
Lena Katina a Julia Volkova zdůraznily, že film je velmi pobuřující a skutečně bolestný, na rozdíl od jiných snímků tohoto typu.

Projektu se zúčastnil mimo jiné i známý ruský politik, Aleksey Mitrofanov, jehož kniha "TATU Comeback" byla použit jako scénář pro děj, stejně jako Mischa Barton, talentovaná herečka mladé generace, která již hrála ve více než 35 filmů. V "You And I" Mischa hraje jednu z hlavních rolí. Kromě toho filmu, je režisér Rolanda Joffe dvakrát nominován na Oscara v kategorii "Nejlepší režisér". Julia a Lena, se kromě toho, vyskytují ve filmu, ale nahrály do něj rovněž hudbu.

Na pozadí hudby, internetového chatování a moskevského nočního života se odehrává historie amerických teenagerů John Sawyer, kteří se snaží najít útočiště v hudbě od osamělosti v cizím městě, jakým je podle nich Moskva. Janie nachází na internetu stránky věnované skupině t.A.T.u. Lany Starkové. Uvězněná v ruském provinčním městě, je Lana odhodlána ve snaze uniknout z krotkého života. Jejich společný výlet na koncert Tatu se prokáže katastrofálním výsledkem. To je začátek řady dobrodružství, která bude nejenom testovat jejich přátelství, ale také jejich ideály a snahu - tak se v kostce představuje příběh "You And I".

Ukázka filmu se bude konat v Cannesi mimo soutěž o "Zlatou palmu" a budou jej moci sledovat pouze novináři a distributoři, kteří se shromáždí v hlavním evropském městě filmu. Dostupné jsou také stránky filmu, kde můžete mimo jiné vidět plakát podporující film.
zdroj : czechforum TATU by smiesek, http://www.youandithemovie.com/

Bieliy Plaschik - uncensored

15. května 2008 v 15:27 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
necenzurovaná verze songu Bieliy Plaschik na oficiálních stránkách skupiny t. A. T. u. :-)

Holding tight, Gotta fight

8. května 2008 v 21:57 | perfectenemy |  SEXY

Fine Arts XV.

6. května 2008 v 21:27 | perfectenemy |  SEXY

Láska je jen chemická formule

5. května 2008 v 20:42 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
zdroj : 004.cz
Láska je ve skutečnosti jen chemická formule
C8H11N (FEA). Jde o strukturně super jednoduchý a účinný fenylethylamin, hormon skupiny amfetaminu. Je produkován septem limbického systému mozku v řídící centrále pocitů.Což je část mozku zodpovědná za veškeré emoce. Když se v našem případě k sobe přiblíží dva muži homosexuálně orientovaní, dochází tak v jejich mozku ke zvýšené sekreci fenylethylaminu. Ve skutečnosti se stane mnohem víc. Teto disciplíně se věnuje obor biochemie tzv. sexuální chemie. Veškeré děni lze rozložit do čtyř fázi:
1. fáze:
Velký mozek dostava informace pomocí oči. Př. Má hnědé oči, plavé-hnědé vlasy, měří 178 cm. Má pěstěné ruce, je sebejistý. Má drahé hodinky- symbolika peněz atd. Tento proces trvá asi tři vteřiny. Proběhne zhruba takto. Vnější podráždění se chemicky změní sítnicí oka. Třicet milionů tyčinek a sedm milionů čípků vyšle signály velkému mozku rychlosti 432 km/h.
2. fáze:
Takřka současně se zaktivuje ucho. Sbírá akustické informace, např. Jeho hlas jemný, příjemný, jeho smích je srdečný, pohybuje se tiše.
3. fáze:
Zapíná se nos. Kazdy člověk má svůj specifický pach. Kůží a potními žlázami jsou vylučovány charakteristické látky....
4. fáze:
Velký mozek vyhodnocuje všechny signály, které až doposud přijal. Vůni, akustické a optické signály. Srovnává je se všemi informacemi, které získal v průběhu života. Když jsou vyvolány negativní vzpomínky, nenastane žádná reakce. Když jsou vyhodnoceny pozitivně, má hlava poplach. Čtrnáct miliard nervových buněk přikáže hypotalamu velkému jako hrášek vyplavit adrenalin a další hormony. Sotva se vyplaví adrenalin, zapojí se miliony nervových buněk, které předávají informace do celého těla. Až dosud uběhly od prvního pohledu pouhé čtyři vteřiny.
A stalo se toto:
Zdá se mu velice přitažlivý. Každý dotek působí jako elektrický šok. Zádové svaly se napínají. Žaludek pracuje na 120%.Dochází k pocitu slabosti v kolenou, červenání, srdeční tep se zvyšuje o 30 až 60%. Játra a ledviny pracuji na plné obrátky. Zrychluje se dech. Pánevní a stehenní svaly se stahuji. Zorničky jsou rozšířenější, než by odpovídalo momentální intenzitě světla v místnosti. Tělo prahne po doteku.
Takže
fenylethylamin zaplavil septum a ty prožíváš nádherný pocit radosti doprovázený oními neuroveggetativními hormonálními změnami. Lze jen dodat, že v této chvíli jsi již naprostým otrokem FEA, bez kterého se už nemůžeš obejít, protože on je tou látkou, která ti zaručuje ony nádherné pocity radosti. Nacházíš se tak ve stavu euforické závislosti. Jinými slovy Musíš milovanou osobu vidět, potřebuješ ji slyšet několikrát denně v telefonu, rozjímáš nad její fotografií, do extáze tě přivede vůně parfému, který používá.
Návyk
na uvedenou drogu se navíc dostavuje okamžitě. Je-li zamilovaný vzdálen od předmětu své lásky, je celý nesvůj, ztrácí chuť k jídlu, nespí, neustále myslí na milovanou osobu. Avšak narozdíl od narkomanů nepociťuje únavu, neboť od okamžiku vzniku závislosti se v těle vylučuje látka dopamin, která působí protistresově. Všechny neurony se soustředí na jediný cíl: znovu se shledat se svým miláčkem, a tak si vyvolat tvorbu další dávky FEA. Tělo si látky vyžaduje více a více a chce ji mít čím dále tím častěji. Ovšem je-li tohoto hormonu vyvíjeno nepřetržitě příliš velké množství, nedokážou neuronové receptory na tuto situaci přislušným způsobem reagovat a láska na první pohled najednou mizí.
Pozn.:
Není-li stav zamilovanosti oboustranný, dochází u nemilovaného k vážným mozkovým poruchám. Zasažený jedinec pak nedokáže správným způsobem užívat základní hormony upravující náladu a nespavost (adrenalin, dopamin, serotonin). Objevují se symptomy, které se objevují při odvykání drogám: poruchy srdeční činnosti a krevního oběhu, strach, rozčarovanost, deprese, strnulost svalů. Jako první pomoc může posloužit pláč, neboť slzením se vylučuje adrenalin. A doporučuje se i čokoláda, neboť obsahuje jisté množství FEA

Duhová vlna - Queer Parade

1. května 2008 v 16:40 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Duhová vlna pořádá Queer Parade .. v historii první český pochod ( průvod ) sexuálních menšin se prožene Brnem dne 28.6.2008. Cílem celé akce je podpořit toleranci vůči různorodosti a zmírnění homofobních postojů hetero společnosti.
Veškeré info,program a sledování celé akce je možné na http://www.queerparade.cz/