Listopad 2007

White Robe

29. listopadu 2007 v 14:12 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
Já maluji černou barvou
Na stěně tupé slovo
Pro mě to nic neznamená
Pro tebe to není nové
Pro mě je to nadármo
Pro tebe je to nutné
Já maluji černou barvou
Já maluji šikmo, šikmo.

Kulka do srdce,
Mozek na zeď,
Nimb a křidla
Oblíkáme
Bílý kabátek
Duši do nebe
Položíme do skříňky
Pouštíme.

Čas je znovu 20:10
Nejsme s tebou na stejném místě
Ty sedíš v rohu a pláčeš
Možná jenom se mnou jančíš
Rada Tě poslechnu
Otvíráš mi moji duši
Myšlenky zde nejsou nutné
Čas je znovu 20:20¨

My gif's

28. listopadu 2007 v 20:05 | perfectenemy |  SEXY

HIV pozitivní

28. listopadu 2007 v 11:39 | perfectenemy - blesk |  Továrna na sny ...
Jen za prvních deset měsíců letošního roku přibylo 19 nových případů, což je zatím nejvíc v historii testování v ČR.
Statistiky dnes evidují 1020 HIV pozitivních, 230 nemocných AIDS a 130 zesnulých. Ředitel azylového Domu světla pro HIV pozitivní Miroslav Hlavatý však odhaduje, že nakažených může být desetkrát tolik.
Počet HIV pozitivních lidí neustále stoupá, dotace od státu na oblast léčby a prevence klesají.
Podle aktuální zprávy Evropského střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) se počet lidí nakažených virem HIV v Evropě za posledních osm let téměř zdvojnásobil. Nejvíce se zvýšil v Rusku a ve státech bývalého Sovětského svazu.
Podle poslední zprávy OSN, která byla zveřejněna minulý týden, se na světě virem HIV denně nakazí 6800 lidí a 5700 lidí na AIDS každý den zemře. Nejvíce doléhá nemoc na Afriku, kde žije 22,5 milionu lidí s virem HIV. V Asii je nakaženo 4,9 milionu lidí a za poslední sledovaný rok se tam HIV nakazilo 440.000 lidí.

Bělij Plašik - písnička o citu

24. listopadu 2007 v 22:50 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
písnička bude vypovídat o citu mezi dvěma dospělými ženami
Bělij Plašik ( White Robe) je první singl z nového alba "UPRAVELENIJE OTBROSAMI", CD vyjde 25. prosince,2007.
29. listopadu, videoklip bude mít svoji první premieru na MTV Russia.
Nápad a skripta videoklipu vytvořil - Insider, který pozval režisera Jamese Coxe, producenta Billyho Parkse a kameramana Joe Labisiho k natočení tohoto videa. Tento team už jsme mohli zaslechnout u videoklipů " All about us" a "Ljudi Invalidy".
Slova Bělijho Plašiku jsou tři nezávislé básně od 16-leté fanynky TATU, školačky ze Saint Peterburgu, Marii Maksakovové (Insider). A tak z těch všech básniček udělala jednu píseň. Hudba a úprava jsou napsáné VAňou Kilarem. Jeden z nejoblíbenějších TATU´s tvůrců.
Video Bělij Plašik se točilo 6-7 října, 2007 v jedné továrně na čístění odpadních vod - Obrosvká továrna v LOs Angeles.
V šestém měsíci těhotenství se Julia rozhodla podniknout mezinárodní let. Poslední záběry byly filmovány uvnitř zásobovacího bazénu, který je povětšinu prázdny a je využáván jako odpadní nádrž v případě nehody. Filmový team musel poslouchat zvláštní bezpečnostní poučení, že mohou zaslechnout varovný alarm. Lidé musí do 3 minut opustit 7m hluboká nádrž ještě předtím než se nádrž naplní. Protože tuto obrovské jezero nemá žádný přístup, tak bylo postaveno speciální tří-článkové, otáčivé schodiště. Lide naskákali na schodiště a dole se makalo. Pracovalo tam asi 30 lidí a nebylo vůbec jasné jak by ti lidé mohli uniknout v případě objevení se všemožných odpadů.No vážně.
Po dokončení klipu měla Julie kotnítníky plné modřin. Myslíme si, že musela nachodit jeden kilometr ve skutečných vězeňských poutech. Lena, hrající prostitutku, byla několikrát filmována po několik hodin venku ve značně nízké teplotě a také že, nastydla. ( naše holky jsou na to háklivé, možná že to někdo z vás nevěděl, ale během filmování " Not Gonna Get Us, kde dívky musely v totální zimě sedět ve starém náklaďáku po dobu 3 hodin v mini sukýnce a tričko, když bylo 18°po nulou! A nenastydly..
*Stejně jako u All about us, existují dvě verse - cenzurovaná a necenzurovaná, stejně tak i to bude u této písně. Takže o nic nepříjdeme..
Populární skupina natočila v Los Angeles skandální videoklip k nové písni " Bělij Plašik".
Solistka skupiny t.A.T.u. udržuje svou pověst skandálních holek.
V těchto dnech se Julia Volkova a Lena Katina vrátily z Los Angeles, kde pracovaly na promo videu k nové písni " Bělij Plašik" v oblasti centrálního ukládání zařízení města LA. Je to první singl z připravovaného alba TATU " Upravlenije Otbrosami". Volkova se rozhodla natáčet i v 6 měsíci těhotenství. Jak je známo "KP", podle děje na konci natáčení Julia byla dána do pout a kvůli nim si i zpěvačka rozedřela kotníky až do krve. TATUška Lena Katina se dostavila k ne méně šokujícímu zvyku. Podle nápadu režiséra Jamese si Lena zahrála prostitutku. Byla filmována ve spodním prádle a celou noc venku, o teplotě + 6 °C.

Fine arts XII.

17. listopadu 2007 v 19:01 | perfectenemy |  SEXY

painted GAY world

11. listopadu 2007 v 15:35 | perfectenemy |  SEXY

Fashion victim

7. listopadu 2007 v 20:31 | perfectenemy |  Fotečky
Beiersdorf (Nivea, La Prairie, Atrixo)
Bourjois Limited
Bristol-Myers (Clairol Nice 'n' Easy, Natural Instincts, Glints, Herbal Essences, Lasting Colour, Loving Care, Born Blonde, Mum, Mum Botanicals, Hydrience)
Colgate Palmolive (Colgate, Palmolive, Soft Soap, Lady Speed Stick, Mennen Speed Stick, Vel Beauty Bar)
COTY (Rimmel, Adidas, Sensiq, Cutex)
Lever Faberge (Mentadent, Signal, Ponds, Vaseline Intensive Care Skin, Pears shampoo & soap, Sure Deodorant, Impulse, Addiction, Sunsilk haircare, Timotei, Organics, Lynx, Brut, Aquatonic, Shield Soap/ Deodorant / Perfume, Lux, Dove,Knights Castile, Salon Selectives, Physio Sport,Lifebuoy, Harmony)
L'Oréal (Elvive, Elnett, Studio Line, Plenitude, Feria, Recital, L'Oreal, Colour Cosmetics, Garnier Fructis, Garnier Ambre Solaire, Garnier Nutralia, Garnier Belle Colour, Maybelline, Freestyle, Excellence, Castings, Anais Anais, La vie en rose, Biotherm, Giorgio Armani, Helena Rubenstein, Lancome, Ralph Lauren, Cacharel, Redken, Vichy, Matrix)
Procter & Gamble (Hugo Boss, Max Factor, Oil of Olaz, Crest, Head & Shoulders, Pantene Pro-V, Clairol Herbal Essence, Nice n Easy, Aussie Hair , Camay Soap, Cover Girl, Giorgio Beverly Hills, Old Spice, Sure, Vidal Sassoon, Clarion, Colorfast, Mary Quant, Maxi, Noxell, Noxzema, Outdoor Girl, SK-11, Biactol , Clearasil)
Schwarzkopf & Henkel (Gliss, Mont Saint Michel, Scorpio, La Perla, Sergio Tacchini, Krizia, Fiorucci)
Unilever (All Clear Shampoo, Cutex Denim, Calvin Klein Cosmetics, Cerutto 1881, Chloe,Escape, Eternity, Jean Louis Scherrer, Karl Lagerfeld, Narcisse, Obsession, Valentino)
Wella (Vivality, Vosine, Shock Waves,Silvikrin)
a mnoho dalších...