Říjen 2007

I Forever Stay Your Perfect LOVE ???

29. října 2007 v 17:31 | perfectenemy |  SEXY

Short Piece / Finding t.A.T.u.

18. října 2007 v 20:52 t. A. T. u. NEW
Pohádková show

Film Finding t.A.T.u. vytvořil dlouhý neklid před premiérou naplánovanou v Cannesi 2008. 15. srpna hrály t.A.T.u. na menším koncertu, který bude korunován při věčnosti ve filmu.

Lena a Julia nepředstavily pouze své největší hity, ale také zazpívaly 2 nové songy z nastávajícího alba - Little People a You and I. Zpěvačky byly velmi nervózní před show. Za prvé, nejbližší fanoušci začaly vystupovat, a to je dvakrát více důležité být dobrý. Za druhé, to není vždy lehká premiéra nového songu. A za třetí, Julia je v 5 měsíci těhotenství - které je naprosto nebezpečné! Nebyla si dlouho jistá, jestli by měla ukazovat své břicho. Ale oba, Lena Katina a Parviz (Julii přítel - pozn. NEON) říkají, že je velmi krásné. Tak Julii vystoupení na jevišti bylo takové dojemné a zároveň se dívala drze - jako vždy. Vystoupení bylo senzační!
You and I
Ve filmu "Finding t.A.T.u." se Mischa Barton vcítila do utrápené Rusky, která pracuje v jatkách.

Aktérka zahrála Lane Starkova, dívku z Ruska, která na koncertě t.A.T.u. pozná americkou dělící vášeň do muziky kontroverzního dua. Hrdinky se do sebe zamilují a rozhodnou se opustit dráhu idolů z milované skupiny. Na cestě čeká jednak ne mnoho překážek, ale se zákona se s konfliktem obě setkají brzy.

Ve filmu v roli samy sebe vystoupily rovněž zpěvačky Tatu: Julia Volkova a Lena Katina, které napsaly muziku do projektu. Roland Joffé natočil obraz. Scénář vznikl na motivu knihy "Tatu Come Back" ruského politika Aleksieja Mitrofanova.

Film "Finding t.A.T.u." bude mít premiéru příští rok na festivalu v Cannesi.

Mischa Barton se objevila ještě tento rok v dramatu Richarda Attenborough "Closing the Ring" po boku Shirley MacLane a Christophera Plummera.

Music otherwise II.

13. října 2007 v 18:29 | perfectenemy |  Tatu remixy
[image id="18474808" width="550" height="200" title="malchik" alt="malchik" class="center"]

Music otherwise I.

13. října 2007 v 17:45 | perfectenemy |  Tatu remixy
[image id="18475921" width="550" height="200" title="all" alt="all" class="center"]

Fine Arts XI.

7. října 2007 v 19:02 | perfectenemy |  SEXY

Los Angeles - Belyi Plashik

5. října 2007 v 17:14 | http://www.czechforum-tatu.net/ smiesek |  t. A. T. u. NEW
t.A.T.u. letěly do Los Angeles

2. října začíná nové odpočítávání pro nové vydání videa od t.A.T.u., odletěly se svým týmem do Los Angeles natáčet své nové video pro singl Belyi Plashik (White Robe).
Track bude před-singl z alba které má pracovní název "Upravleniye Otbrosami" ("Waste Management"). Vydání alba je naplánováno na pozdější listopad nebo brzy na prosinec tohoto roku.

Manažer t.A.T.u. tvrdí, že všechny tracky a hlasy (vokály) jsou pro ruské album připraveny. Míchání a shromažďování je naplánováno na začátek listopadu, což znamená, že aktuální tisk a vydání CD se bude očekávat koncem listopadu nebo začátkem prosince. Údajně to vše závisí na strategii místní nahrávací společnosti, která bude distribuovat album v Rusku. Je to tedy smutné, že video pro Beliy Plashik bude připraveno začátkem listopadu a že tam je speciální zeměpisný účel opožděné volby z nahrávaní.

"Tady město nebude ve videu, opravdu. Což znamená, že účel není samotné město. V tom smyslu video pro Beliy Plashik bude natočeno kdekoliv, právě jako mnohé jiné předchozí videa od t.A.T.u.", říká manažer.

"Dostat výsledek, který vy a my chceme, lidé jsou potřební. Na úrovni profesionality známe a u koho pracovali předtím, tito lidé mohou dostat do Los Angeles."

Zde mohou být potíže se dostat, ačkoliv California je vzdálená od Ruska, a to je méně vhodnější volba vzhledem těhotenství Julie. Julia Volková která je v víc jak v 6 měsíci těhotenství poletí přes oceán a zpět.