Září 2007


Detail SLIDE

17. září 2007 v 18:47 | perfectenemy |  SEXY

Fine arts X.

15. září 2007 v 16:38 | perfectenemy |  SEXY

New Megamix

15. září 2007 v 15:14 | EmilOsterstrom |  t. A. T. u. NEW

Posílám své dítě do školy ...

12. září 2007 v 14:59 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
♥Děti vybírají vždy místní sociální pracovníci ve spolupráci s komunitou. Jedinými kritérii jsou chudoba a skutečnost, že dítě bez pomoci projektu nemůže z finančních důvodů chodit do školy nebo by muselo z těchto důvodů školní docházku ukončit. Pro výběr dětí do projektu je smluvně nepřípustná diskriminace z hlediska náboženství, kast nebo pohlaví.
♥Příspěvek nad rámec pravidelné roční částky bude automaticky převeden do společného fondu dárků všem "adoptovaným" dětem.
♥Účast v projektu není závazná. Zaplacením minimální roční částky pomůžete dítěti na jeden rok
♥Děti, vybrané a zaregistrované do projektu, jsou velmi často děti, které by z finančních důvodů do školy chodit nemohly.
♥Kromě pravidelné korespondence od dítěte vám budeme každý rok zasílat výroční zprávu adopcí a v říjnu pozvánku na pravidelný benefiční koncert ADCH Praha.
kolik máme dětí?
ZeměXII.2002XII.2003XII.2004XII. 2005XII. 2006III. 2007
Indie53376950806395831112511458
Uganda135526743585370838494059
Zambie0000115137
Kongo0000943
Litva289332312291250241
Lotyšsko1616131099
Bělorusko0026534762
Thajsko000148196196
Kazachstán00013107
Celkem6997997211999138061561016212
Kolik Adopce na dálku stojí?
Zeměroční příspěvek naminimální částka rok/Kčvariabilní symbol
Indiedítě4.900,-registrační číslo dítěte
studenta / bohoslovce6.000,-registrační číslo dítěte
Ugandadítěte / studenta7.000,-registrační číslo dítěte
bohoslovce8.500,-registrační číslo dítěte
Litvadítě6.900,-registrační číslo dítěte
Běloruskodítě6.900,-registrační číslo dítěte
Kazachstándítě6.500,-registrační číslo dítěte
Thajskodítě I. stupeň5.500,-registrační číslo dítěte
dítě II. stupeň7.000,-registrační číslo dítěte
Zambiedítě5.000,-registrační číslo dítěte
studenta8.000,-registrační číslo dítěte
Kongodítě7.000registrační číslo dítěte
Rozvojový fond - všechny cílové zemělibovolná799
Fond dárků - Indie, Uganda, Thajsko, Kazachstán, Zambielibovolná798
Spoření na vyšší studiumlibovolná914
Dary na provoz projektu v ČRlibovolná888
Odesláním dárcovské SMS v ceně 30 Kč ve tvaru DMS UGANDA na číslo 87777 přispějete na provoz a dostavbu Česko-ugandské nemocnice a školy pro porodní asistentky v Buikwe. Děkujeme za Vaši podporu!

3. Album ♥

9. září 2007 v 15:48 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
O novém albu t.A.T.u.
Duo t.A.T.u. oznámilo premiéru nového ruského alba na konci roku 2007, a anglického alba, které je filmových soundtrackem na začátku následujícího roku.

Julia Volková a Lena Katina ze skupiny t.A.T.u. oznámily vydání svého nejnovějšího ruského alba "Upravlenie Otbrosami" na říjen-listopad. V září bude natáčeno video prvního singlu "Belyi plashik", když Volková bude skutečně těhotná (co to? ).

Anglická verze alba od skupiny t.A.T.u., bude filmovým soundtrackem báječného filmu ''Finding t.A.T.u.'' ("Objev t.A.T.u."), ve kterém hrají také Julia a Lena.
Album a film se objeví na začátku roku 2008. Režisérem je Roland Joffé, anglický režisér nominovaný 2x na Oscara. Poslední album "Dangerous and Moving" bylo vydáno v roce 2005. V tomto období ukončily t.A.T.u. spolupráci s Universal (vydavatelská společnost).
"Naše nahrávací společnosti nám nakázala ,jaké singly máme vydat. Říkali, že jsme známé po celém světě, tak singly by měli být v angličtině. A lidé z České republiky , Polska, Slovenska, Bulharska zvláště učící se rusky by nerozuměli textům našich songů" - říká Volkova.
"Chceme vydávat singly v angličtině a ruštině" - vysvětluje Katina.

Yulia Volkova Alone

9. září 2007 v 15:41 | perfectenemy + http://chujvojne.wgz.cz/ |  t. A. T. u. NEW
Těhotná Yulia Volkova letěla pryč do USA
Spoluúčastnice ze skandálního dua "Tatu" Yulia Volkova, která je v 6 měsíci těhotná, udělala konečné rozhodnutí pro začátek sólové kariéry. Nepracuje dohromady s Lenou Katinou a letěla do Ameriky nahrávat solové album.

Volkova s nedočkavostí čekala do dokončení práce natáčení filmu "In Search Of Tatu", aby odjela do USA připravovat sólové album. Podle kontraktu "Dívky Tatu" se má film brzy prezentovat na ocenění jak před publikem tak i skupiny. Ale vzadu za jevištěm se Volkova a Katina nikde neobjevují společně a směrem o ukončení její těhotné Yulie plánuje (Lena) všechno dokončit ze svých materiálů ve skupině "Tatu".

Blízký přítel Volkove zástupce Aleksej Mitrofanov, jehož kniha filmu okolo "Dívky Tatu" je udělaná, považuje rozhodnutí Yulii za uspěchané, přesto však správné (tssss divný to názor). Podle Mitrofanova má Yulia takovou výraznou a působivou osobnost, že ať bude jakýkoliv její projekt, bude to obrovský úspěch.

Amerika
Právě víc než jeden rok před "Dívky Tatu" uspěla s pomocí právníků uzavřít smlouvu, která nedovolila dělat solovou kariéru. Prakticky naráz Lena Katina nahrávala s pomocí svého otce, skladatele Segreie Katina, sólové album v anglickém jazyce tajně od Volkove. Nyní se Yulia připravuje o čelící (bránící) úder. Objevila nového Amerického producenta a bez ohledu na výši pozdního času z dalšího těhotenství se připravovala na let do Ameriky na jednání týkající se singlu v angličtině.

Manžel 22 leté Volkové a otec jejího budoucího dítěte mladí obchodník Parviz doprovází svou manželku všude týkající se okolo jejího prospěchu (úspěchu). Ale Yulia nese svou zajímavou situaci překvapivě dobře a je zcela zaneprázdněna prací nového songu.

Finding t. A. T. u. Příběh filmu je skutečný

5. září 2007 v 6:35 | perfectenemy + tatuRooL |  t. A. T. u. NEW

Skupina t.A.T.u. " Jsou do nás zamilované a udělají něco hloupýho"

Lena Katina a Julia Volkova hrají ve filmu o šílenství jejich fanoušků.
V Moskvě skončilo natáčení filmu" Finding t.A.T.u.", o dvou dívkách - američance ( Mischa Barton) a obyvatelkou Yaroslavli ( Shantel van Saten), které sní se stát jako jejich idol, skupina TATU. Zda se jejich sny o slávě vyplní, zdá se, že dokonce ani tvůrcové se ještě nerozhodli - ale hrdivnky uspějí, aby se seznámily s Lenou Katinou a Julií Volkovou.
Tatušky hrají ve filmu sebe a samozřejmě k filmu nazpívávají soundtrack. Lena Katina a Julia Volkova ( která je ve pátém měsíci těhotenství) mluvily o jejich zkušenosti kontaktu s fanoušky do fejetonu " Nedělja" Anna Fedina.
"Příběh filmu je skutečný"
Otázka (O): Jaké jsou vaše dojmy z natáčení?
Lena (L): Vynikající. Moc se nám to líbilo. Je to naše první zkušenost s prácí ve velkém filmu, ale upřímně rozdíly mezi herečkou a zpěvačkou jsou malé, protože, jestliže vystupujete na koncertu nebo natáčíte videoklip, zapadáte do tohoto: zkoušíte si udělat cestu, aby vám věřili.
Julia (J): Ve filmu je všechno o trochu víc reálnější než ve videoklipu. Zvláště v tomto filmu - je o nás. Právě jako v knize, na které je film natočen. Leša Mitrofanov ji napsal, chodíme spolu často na párty. Možná kvůli tomu to dopadlo tak živě.
O: Je těžké hrát samu sebe?
J: Ne, není. Co je na tom tak zvláštního? Jsme obě stejné jak v životě tak na podiu ve filmu.
L: Dokonce je to ještě snadnější. Nemusíme nic líčit. Scénárista přišel k nám, ptal se na otázky, odpovídaly jsme a společně sepsali scénář.
O: Jaké novinky se o vašem životě můžou fanoušci ve filmu dozvědět?
L: Pro někoho to bude úplně nové a pro někoho zase, že stejně o nás ví všechno. Těžko předpovídatelné.
J: Ne, zprávy nebudou vadit. Fanoušci se o nás nic moc nedozví, ale bude to pokračovat kolem nás.
Co bude ve filmu? Žijeme normální život: máme zkoušky, koncerty, někdy navštěvujeme stránky našich fanoušků a na nějakém z nich najdeme píseň, kterou pro nás napsali dva fanoušci. Ta píseň se nám líbí a chceme se setkat s těmi fanynkami a pak jejich příběh bude prozrazený. Seznámily se na internetu, přijely do Moskvy, zamilovaly se do sebe a udělají něco hloupýho.
Dodávám, že něco jako tuto se často nestává. Obvyklo přijdou, vezmou si podpisy a " Měj se", ale tyto holčiny přijdou, ďábel ví odkud, žít v Moskvě, aby nás viděly celé dny. V takovém zvyku, publikum pozná, že to co se tam přihodí, aby bylo řečeno, je šílenství fanoušků.
L: Abych nezapomněla, na novém albu bude píseň, kde slova byly skutečně převzaté z kreativní práce jednoho z našich fanoušků. Úplně náhodně jsme klopýtly na jejím internetovým deníku - a píseň vyšla. Tento příběh ve filmu o sobě říká, že je pravdivý.
" Jste přírodní?" "Ne asi, pryč z plastiky."
O: Existují nějací divní fanoušci ve vašem životě?
J: Setkáváme se pravidelně s mnoha z nich, aby se stali našimi přáteli. Samozřejmě nechodíme k sobě jako hosti, ale chodíme kolem.
L: Jsou fanoušci, kteří nám volají přes mobil, aby věděli až budeme v Moskvě a přijdou se s námi setkat.
J: Dokonce podpisy pro ně nejsou tím nejdůležítějším, je to právě být s námi kamarád. Ale ti, kteří přijeli z provincie, se zajímají, aby se s námi vyfotili, dostali podpisy a dali nám nějaký dárek.
O: Co vám dávají?
J: Něco od hraček po různou bižuterii. Často také píší básně. Přinesou nám obrovké skicáky, kde nám vyznávají obrovskou lásku.
L: Často nám také kreslí.
O: Za hranicemi se také tak fanoušci chovají?
J: Rozdílně. V Japonsku jsme někdy ani nemohli si vyjít do ulice - okamžitě tam příběhl dav a zvětšoval se.
L: Vezmou si sebou telefony a začnou se snámi fotit.
J: Tam není sto lidí. Zaplní se celá ulice a musíte zavolat policii, právě tak, aby jste vůbec mohla projít. Byl jeden případ, kdy v centru Tokia jsme museli dát kondory autobusů kolem náměstí, aby jsme mohly nastoupit do aut.
O: Je možné na vás narazit na uliic?
L: Samozřejmě. Chodíme bez bodyguárdů. Naše město je zaplněno mnoha umělci, věřejní lidé chodí tiše po ulici. V Americe toto může vypadat jako pomatenost. Jestliže si nějaká celebrita zajde do obchodu, veme si z Kafe baru zákusek a nevezmě si sebou bodyguárda. Ale v Moskvě je to úplně normální.
J: Já nápříklad chodím raději sama. Fakt nepotřebuju bodyguárda nebo řidiče. Jsem ráda za volantem a nestarám se, kdy se vrátím domů. Ničeho se nebojím. Musíte žít pro vaše potěšení a jestli vás chtějí chránit, ať chrání na jevišti. Když jdete na obyčejné místo, kde sedí vhodní lidé, kdo by vás tam otravoval? Koho potřebujete? A jestli sedí mladí lidé na kafi, možná vás tam budou otravovat, ale pak to není proto, že jsou nenormální, ale protože jsou to lidi, kteří mají důvod a chtějí se vás dotknout.
L: "Jsi přírodní?"- "Ne asi, pryč z plastiky".
J: Porcelánová.
O: Často se vás tak dotýkají?
J: Zkoušíme si udržovat odstup. Ale nic s tím neuděláte. Komu se líbí, když do vás strkají ze strany na stranu, táhnou vás za vlasy- je to paruka? Nebo se projevujou, zda máte naušnice nebo svorky v uších?
" Musíte pomáhat dětem - ale oni se rozhodnou sami"
O: Sledují vás blízko u vstupů?
J: Samozřejmě. Jestli přijedou holčiny z Petěrsburku nebo Tallinu, kam by měly jít? Sednou si a čekají, dokud se neobjevíme. A Jestliže se neobjevíme, projdou večer přes vchod. Ale ti, kteří bydlí v Moskvě nám volají na mobil: " Jste dnes doma? Šli bychom kolem."
L: Opravdu nás někdy chtějí překvapit, přijdou bez ohlášení a my jsme na odchodu na turné nebo proste někam jdem. Nikdy ti fanoušci nevezmou provinění.
J: Proč být proviněný? Nejsme na ně hrubé ani neurvalé.
L: Ano, jen řekneme: " Přijďte zí-tra v ... přijdeme ven si s váma pokecat."
O: Co byste řekli fanouškům, kteří k vám přijdou se slovy: " Chceme být jako vy"?
J: Jestli po tom touží, proč ne? Je to všechno hezký, jestli vás někdo vezme jako příklad, považují vás za ideál a napodobují vás ze vnějšku.
L: Ale vždycky potřebujete zůstat nohama na zemi - jsme v realitě. Jinak se vaše osobnost ztratí. Je možé milovat, respektovat, poslouchat hudbu, být unesený hudbou, ale někoho napodobovat je hloupost. Pro mě je to šílené. Stejně se nikdy nestanete jinou osobou.
J: Pro mě to není nic špatněho. Osoba vás napodobuje na venek, vnitřně stejně zůstane takový jaký je. Vteřinu " Vy " nebudete v žádném případě, ale jestliže vám ce fanoušek být podobný, - jsem "pro".
L: Já jsem pro osobnost.
O: Ale poradily byste svým fanouškům jak být zajímavý v show businessu?
J: To by si měl každý rozhodnout sám. Já se sama cítím skvěle v show- businessu. Nepředstavím si situaci, kdy se ráno probudím a my nenatáčíme další klip, nedáváme rozhovory, nefotíme se, nelítáme na koncerty. Zvykla jsem si na to, není žádný den, kdy sedím doma. Dokonce jestliže nemam nic zvláštního, stejně si vyjdu ven s lidmi. Party, prezentace, kontakty s fanoušky, to by bylo pro mě složitý být bez toho.
O: Julie, ty čekáš druhé dítě. Viděla bys ráda své děti v show- businessu?
J: Nebudu je tlačit. Můžu jim jen pomoc, dávat je do sportovních, hudebních kroužků, nebo na malování. Kromě toho by se měly rozhodnout sami a já budu podporovat každé jejich rozhodnutí. Když jsem se chtěla učit hudbu, moje mami mě doprovázela na hudební šklu, registrovala mě u " Neposed". Neříkala mi . " To není pro tebe". Odkud to ví? Dobře, rozhodně to nikdo nemohl předpovědět, ale stala jsem se umělcem.