Červen 2007

Ne Zhaley

26. června 2007 v 19:47 | perfectenemy |  Veselye Ulybki - ВЕСЕЛЫЕ УЛЫБКИ
LENA KATINA : Tak, moji milí! Jsem moc ráda, že se věšině z vás líbil náš nový song. Samozřejmě bude znít trochu jinak po zkouškách a na albu. Byla jsem krajně rozechvělá, když jsem to zpívala. Zpívala jsem tu píseň poprvé! A za další, už se stala nepochobně moji oblíbenou. Když jsem ji zpívala mamce, rozbrečela se. Je tak dojemná... Myslím, že mnoho z vás to pocítí "Vnitřně" a porozumí tomu. Mimochodem, existuje anglická verse pro " Ne žalej". Bude zahrnuta v novém albu, ale nebude to singl. Líbám vás!

Nelituj

Nelituj
Všech zbytečných
Lidských tváří
Roztají a zaniknou

Ty a já, jsme zticha
Ty a já, my oba
My nechceme pokračovat
My nechceme již více zpívat

Vítr ve vlasech
Je naše ztracená stopa
Slzy v očích
Už tam nejsme déle

Ty a já, jsme zticha
Ty a já, my oba
My nechceme pokračovat
My nechceme již více zpívat

My nechceme již více zpívat
Opuštěná poezie
Ty a já, my oba
Už tam nejsme déle

Je nemožné vrátit
Naše lístky
Je nemožné dostat
Poctivé odpovědi

Don't Regret

26. června 2007 v 19:43 | perfectenemy |  TATU texty
Don't Regret

Don't Regret
Nothing is vain
The people's faces
Melt away and fade off

You and me, we're silent
You and me, the both of us
We don't want to go on
We don't sing anymore

The wind in hair
Is our vanishing trace
Tears in the eyes
There's no longer us

You and me, we're silent
You and me, the both of us
We don't want to go on
We don't sing anymore

We don't sing anymore
The forsaken verse
You and me, the both of us,
We're no longer there

It's impossible to return
out tickets
It's impossible to recieve
Honest answers

All My Love

26. června 2007 v 19:40 | perfectenemy |  TATU texty
Love me for who I am
Love me for who I am
Love me for who I am
I'm yours

Love me for who I am
Love me for who I am
Love me for who I am
I'm yours

I regret what I said
I was scared and upset
and i've made a mistake
I accept all the blame
and I lied
Sorry, forgive me
Please

And I know i betrayed
every fault that I made
and the pain that i caused
all the promises lost
yes I lied
Sorry, forgive me

Want you please just love me
and hold me
and tell me you forgive me
love me and hold me
I'm sorry
want you please forgive

FORGIVE!!!! (27x)

Love me for who I am
Love me for who I am
Love me for who I am
I`m yours

Love me for who I am
Love me for who I am
Love me for who I am
I`m yours

I regret what I said
I was scared and upset
and i've made a mistake
I accept all the blame
and I lied
Sorry, forgive me
Please

And I know i betrayed
every fault that I made
and the pain that i caused
all the promises lost
yes I lied
Sorry, forgive me

Want you please just love me
and hold me
and tell me you forgive me
love me and hold me
I'm sorry
want you please forgive

Návštěvníci ... !

22. června 2007 v 16:43 | perfectenemy |  Návštěvnost :)
Milí návštěvníci ... určitě jste si všimli, že v rubrikách se objevila nová Galerie "Invisible" Tato galerie je věnovaná těm, kdo mají rádi krásná těla ... myslím, že do blogu to vneslo notnou dávku živočišnosti a doufám, že nikoho pohled na mužné tělo neurazí :-) Snažím se rubriku každým dnem rozrůstat a doufám, že nezůstanu jen u jedné ... proto prosím, kdo by měl zájem poslat nějaký obrázek s podobnou tématikou, tak může na perfectenemy@seznam.cz ... určitě se najde spousty hezkých foteček a orázků, které by se daly tímto způsobem zveřejnit ... takže neváhejte a zkuste propátrat své sbírky a podělit se s ostatními :-)) Váš perfectenemy ... ♥

Rozhovor s Lenou (18.06.2007)

21. června 2007 v 13:16 | perfectenemy |  Tatu obrázky
Na českém foru skupiny t. A. T. u. - http://www.czechforum-tatu.net/ byl zveřejněn fajn článek s rozhovorem s Lenou Katinou ... myslím, že by byla škoda ho tu nepublikovat ... takže " hezké čtení :-) "
Jaké jednoduché slovo by jsi si vybrala pro vaše fanoušky?
- Super…

O novém albu: Bude anglická a ruská verze alba - tak jak to bylo předtím?
- Ano, bude obojí ruská i anglická verze. Písně budou trochu rozdílné. Mimochodem, některé překlady textů písní se budou trochu lišit od originálu v jejich významu. Ale jinak to bude společně.

Když sdílíte postel, kterou část si vyberete a kdo vstává dříve?
- Podle toho… Obvykle, já spím nalevo a Julie - vpravo. A kdo se vzbudí dříve - to je vždy různé. Ale Julie se budí často dříve, protože ona stráví moc času nad úpravou svých vlasů. A mezitím já mám čas na to si ležet!

Mezi vašimi fanoušky je mnoho homosexuálů. Vy jste pomohli si mnoha lidem na světě uvědomit, kým oni jsou. Co byste poradili zastrašeným homosexuálním mladistvím, jejichž rodiče je nenávidí a ubližují homosexuálům?
- Právě nebýt v obavách a žít tak, jak si myslí, že by měly žít. Protože to je jejich život a nikdo, ani rodiče, nemají právo zasahovat do jejich vzájemného vztahu. To není vždy správné, co nám matky a otcové říkají. Oni soudí podle jejich hlediska a je nezbytné mít vaši vlastní zkušenost a učinit nebo neučinit vaše vlastní chyby v životě. Možná pak je teprve možné něčemu porozumět: Co je dobré nebo špatné, co je nezbytné a co není nezbytné.

Budete hrát nebo psát hudbu na novém albu?
- Doposud jsme hráli a nic nepsali - máme rády materiál, který naši skladatelé poskytují.

Kdy už si z nás konečně přestanete dělat legraci a vytvoříte nové video a vydáte nový singl?
- Tak zaprvé, nikdo si z vás nedělá legraci a zadruhé, video bude brzo. Mějte nějakou trpělivost!

Leno, kdybys měla dceru, jaké jméno by jsi si pro ní vybrala?
- Já jsem o tom nepřemýšlela. Podívám se do náboženského kalendáře a vyberu si jméno blízko data narození dítěte.

Co si myslíte o písni "Simple motions"? [pozn.: mají na mysli píseň Prostie Dvizheniya] Proč jste se rozhodli neuvolnit anglickou verzi této písně?
- Dobrá píseň. Tam je tak cool, ten Volkové výkřik: "Ya prodolzhayu!!!!" ale tato píseň byla připravená jako "mezialbumová" a byla propagována jako ruský singl - a v té chvíli tam nebylo žádné místo pro anglickou verzi. Ačkoli to existuje.

Zajímá vás Fan Art? [pozn.: umění fanoušků] Prohlížíte si obrázky věnované vám, sledujete video a čtete fan-fic? [pozn.: Fan-Fic vytváří fanoušci]
- Samozřejmě! Mnoho věcí je pro nás pokročilých. A občas to vidím zde, na naší stránce - když Tolik je doma, jak on ví co lidé dělají s počítači.

Leno, já čtu, že pro t.A.T.u. casting jsi zpívala píseň ve španělštině. Jaká píseň to byla? A jestliže to není pravda, chceš zpívat ve španělštině a máš ráda tento jazyk?
- Ne, to není pravda. Já jsem zpívala v angličtině, bylo to ROXETTE " "It must have been love". Ale já opravdu mám ráda španělský jazyk a aktuálně se plánuji do budoucna naučit španělštinu a francoužštinu.

Popularita není jen o focení a vypadání krásně na jevišti, ale také způsob, jak dostat zprávu k lidem a přinutit je k myšlení. My jsme viděli velké umělce, kteří používali popularitu pro správnou věc. Bon Jovi pomohli postavit budovy pro oběti hurikánu Katrina. Shakira pomohla chudým dětem v jejich zemi atd. Plánujete použít vaší popularitu k pomoci pro dobrou věc?
- Já dělám nějaké věci ne jako populární umělec, ale jako Lena Katina, pro mnohé neznámá. Já nechci mou malou charitu, já se kryji před médii, protože v Rusku mnoho lidí posuzuje umělcovo PR ve špatném slova smyslu - každý se dívá, jak dobrý já jsem… To je trochu jinak přijato v zahraničí. Kromě toho, jestli se na Západě umělec účastní charitativních projektů, on nebo ona si může být jist, že peníze budou pro správný cíl. V Rusku je dost obtížné toto sledovat… Proto dávám přednost ne posílat peníze, ale dostávat nějaké hračky a jet do sirotčince nebo nemocnice… A já nevěřím když oni říkají: "My potřebujeme peníze!" já věřím když oni říkají: "My potřebujeme boty této velikosti, šatičky pro batole, žehličky, léky…"

Víte přibližně datum vydání nového alba?
- Stále ještě nevíme. Všechny informace budou na oficiálním stránkách.

Vrátíte se do americké TV?
- Zkusíme to.

Co se stalo s "Truth" DVD? To nikdy nevyšlo.
- To je ve skutečnosti připravené, ale protože právní otázky s naším bývalým vydavatelem nejsou předložené, nemohli jsme jej uvolnit. Ale… (bubnování)… brzo "Truth" bude výlučně k dispozici na shop.taty.ru. … Více informací bude posléze na oficiálních stránkách.

Jaký je váš nový vydavatel?
- Jsme v procesu vyjednávání. Pro podpis kontraktu s novým vydavatelem je prvně nezbytně důležité nahrát album. A album už je skoro hotové.

Holky, upřímně, neobtěžujeme vás moc?
- Ne, ne příliš.

Co si myslíte o ochraně životního prostředí?
- Já myslím, že to je velmi dobrá věc. Máme jen jednu planetu! Já osobně zkouším přinejmenším neházet odpad přímo ven z okna - jak to někteří lidé dělají.

Leno, co si myslíš o Juliiných zprávách, že čeká dítě?
Dobře, co si mohu myslet?! Co byste si mysleli o štěstí vaší drahé, blízké osoby, kterou opravdu milujete? Já jsem tak ráda za Julku! Děti jsou svatá věc. Tak - buďte šťastní společně s námi!

Líbá vás,

Lena

Fine arts EXTRA

16. června 2007 v 18:23 | perfectenemy |  SEXY

Spodky ochrání varlata před mobilním zářením

15. června 2007 v 18:24 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Nosit mobilní telefon v kapse může být pro plodnost mužů podle některých odborníků docela nebezpečné. Švícaři se ale už o pohyblivost svých spermií bát nemusejí! Varlata jim totiž před zářením z mobilů ochrání speciální spodní prádlo. Slipy a přiléhavé trenýrky budou brzy k mání i na internetu. Dříve již s něčím podobným přišla firma Levi Strauss, která do džínů všívala záření odolnou kapsu.

Vzpurní litevští tramvajáci

15. června 2007 v 18:23 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Kam až může zajít nenávist vůči menšinám, dokazuje petice, kterou sepsali řidiči tramvají v litevském Kaunasu. Ti odmítají řídit vozy, na nichž je umístěna reklama nabádající k větší toleranci k homosexuálním párům a gayům a lesbičkám v zaměstnání. Svůj odmítavý postoj odůvodňují tím, že jim kvůli reklamě hrozí častější útoky extrémistů a vandalů a musí také čelit výsměchům svých přátel.

Na velikosti záleží !

15. června 2007 v 18:22 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Zapomeňte na velké přirození. Při sexu totiž hraje mnohem významnější roli velikost mozku. "kondice mozku výrazně ovlivňuje sexuální uspokojení. Ke skvělému sexu člověk zaručeně potřebuje mozek v dobrém stavu. Abyste zabránili jeho smršťování, je nutné se vyvarovat především drogám a alkoholu. Pak stačí mozek cvičit, abyste zabránili smršťování stářím, a máte vystaráno. V padesáti můžete mít stejný sex jako ve třiceti," míní psychiatr Daniel Amen.

Fine arts IV.

14. června 2007 v 18:04 | perfectenemy |  SEXY