Březen 2007

Perfect GayLive ♥

31. března 2007 v 17:36 | perfectenemy |  SEXY

Sexem proti trémě!

31. března 2007 v 15:28 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Trpíte-li před veřejným vystoupením trémou, pak známe nejlepší způsob, jak ji odbourat, a sice sex. Psychologové ovšem zdůrazňují, že masturbaci či orální hrátky mezi "pořádný" sex nelze započítat. K potlačení trémy je nutné oddat se kvalitní souloži s partnerkou či partnerem. Zatímco milování večer před veřejným proslovem potlačí strach a stres na minimum, masturbací se neklidu moc nezbavíte. " proti trémě z vystoupení před lidmi se dá bojovat pravidelnou souloží, " shodují se vědci.

Japonci se učí pomalému sexu

31. března 2007 v 15:27 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Nic se nesmí uspěchat. A u sexu to platí dvojnásob. Tohle rčení nyní prosazují ve velkém v Japonsku. A proto tam otevřeli vůbec první školu a hotel pomalého sexu. Jeden z lektorů Adam Tokunaga, k projektu řekl: " Lidé nesmí při milostných hrátkách zapomínat na atmosféru, svíčky ,voňavé doplňky, hudbu, květiny, svůdné sexy prádlo, masáže, koupele a hlavně dlouhou předehru. Chodí k nám páry, které měly sex za pět minut hotový. Odcházejí a vědí, že když netrvá alespoň hodinu, žádný pořádný prožitek z něj nakonec mít nebudou."

Pozor na barvy v kanceláři!

31. března 2007 v 15:26 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Barvy v kanceláři hrají velkou roli v soustředění, náladě a pozorovacích výkonech. Podle psychologů je záhodno, aby člověk trávil osmihodinovou pracovní dobu především mezi čtyřmi žlutými stěnami. Barva slunce totiž povzbuzuje k práci a navozuje pocit štěstí. Z modré jako nebe naopak kouká tak akorát deprese. Do kanceláře je výborná i oranžová. Varování přichází v případě červené, která odráží a burcuje lidské emoce a stimuluje sexuální chtíč. Šedá nudí, otupuje myšlení a způsobí vám akorát zmatek v hlavě.

POSITIVE

30. března 2007 v 17:56 | perfectenemy |  SEXY
aids se netýká pouze homosexuálů ...
Music

Jak blbá, tak široká

30. března 2007 v 16:37 | perfectenemy |  Halina Pawlowská
S novou knihou ... nové příběhy a rady plné nadsázky a humoru ...
Halina Pawlowská je sama o sobě zárukou dobré zábavy a životních poučení. Nevzít do rukou její novou knihu Jak blbá, tak široká by nebylo rozumné. V našem všedním lidském životě je tak málo humoru, ale nakladatelství MOTTO to ví...
HALINA PAWLOWSKÁ O SOBĚ:
"Nejdřív jsem chodila do školy v Ječné ulici. ...Pak jsem začala chodit do jazykové školy v Ostrovní ulici... (a) ...na gymnázium Nad štolou. ...Pak jsem se přihlásila na filmovou fakultu. Nevzali mne, protože můj stoletý strýček byl prý za první republiky buržoazním nacionalistou. Do školy jsem začala chodit po intervenci prezidenta až za dva beznadějné roky. Na FAMU jsem začala psát scénáře. Podle nich začaly vznikat mé filmy. Ráda jsem měla jen Vrať se do hrobu, protože ho konečně točil režisér Milan Šteindler, se kterým jsem si rozuměla. V roce 1988 jsem začala pracovat v televizi... v redakci zábavy... Pak jsem se dostala do scénáristického oddělení na Barrandově. ...Dva měsíce po mém přijetí scénáristické oddělení zrušili. ...Začala jsem psát do novin. ...odešla jsem dělat televizní show. ...Pak mi jedna známá řekla, jestli nechci být šéfredaktorkou nového časopisu.
Řekla jsem 'Proč ne'..."

Moulin rouge

26. března 2007 v 18:33 | perfectenemy |  Smutné příběhy
Paříž, 1900 Byl jeden hoch, zvláštní, okouzlený hoch, smutný pohled měl, byl však velmi moudrý, jednoho dne, jednoho zázračného dne potkali jsme se na cestě záhadné a při tom, jak jsme si o mnohém povídali, o bláznech a králích, tak mi pověděl: To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a v lásce být milován. Moulin Rouge. Noční kabaret. Tančírna a bordel. Jeho majitelem byl Harold Zidler. Království nočních rozkoší, kde bohatí i chudí chodili za mladým a krásným podsvětím. Nejkrásnější ze všech tam byla žena, kterou jsem miloval. Satine. Byla kurtizána. Prodávala mužům svou lásku. Říkali jí jiskřivý diamant. Byla hvězdou. Žena, kterou jsem miloval, je... ...mrtvá. Je tomu rok, co jsem přijel do Paříže. Psal se rok 1899, bylo to milostivé léto lásky. Nevěděl jsem nic o Moulin Rouge, Haroldu Zidlerovi ani Satine. Svět žil bohémou a já přijel z Londýna,abych byl její součástí. Na vršku poblíž Paříže stála vesnice Montmartre. -Nebyla to, jak mi řekl otec... -...hříšná vesnice! ...ale bohémský svět, hudebníci, malíři, spisovatelé. Říkalo se jim děti revoluce. Ano, měl jsem žít bez halíře a měl jsem psát o pravdě,kráse , svobodě a o tom,v co jsem věřil nejvíc ze všeho. O lásce.
video remix
něco pro zasmání

Ach ta zvířata ... !!!

26. března 2007 v 16:48 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Pomoc! Kočka je v depresi!
Deprese a fobie se netýkají jenom lidí, ale také zvířat. Svoje o tom ví anglická kočka Twiglet a její majitelka Jackie Martin. Osmadvacetiletá Jackie začala mít o svou kočku strach po několika měsících, kdy zvíře ze strachu odmítalo vyjít z domu. Kvůli nedostatku pohybu Twiglet postupem času šíleně přibrala, takže už nemohla chodit ven i kdyby chtěla. Její starostlivá majitelka jí dokonce musela pořídit větší pelíšek, protože do toho starého se už prostě nevešla. Situace se ovšem nelepšila a Jackie se proto rozhodla vzít Twiglet k veterináři. Ten podle příznaků jasně určil, že kočka trpí akutní fobií ze svého okolí, a rozhodl se předepsat deprimované číče antidepresiva podobné prozacu, který užívají lidé, aby se uklidnila a překonala nutkavé obavy ze sousedních zvířat. Podle majitelky byl zpočátku problém léky do zvířete násilím dostat, protože twinset se dost agresivně bránila, ale nakonec to stálo za to. Kočka se postupně zklidnila, bez problémů běhá po střechách a dokonce zhubla na průměrnou kočičí váhu. Není nad odbornou pomoc.
Mozart a prasata
Vietnamský farmář Nguyen Chi Cong má opravdu originální způsob jak maximálně vykrmit svá prasata. Pro zvýšení jejich produktivity a navození pohodové atmosféry v prasečáku jim totiž pouští vážnou hudbu. V repertoáru má jen to nejlepší, od Beethovena přes Mozarta až k Schubertovi. Sonáty hudebních mistrů svým třem tisícovkám prasečích miláčků pouští z reproduktorů, když je krmí. Podle Nguyenových slov má klasická hudba na čuníky úžasný vliv. Mají prý o poznání lepší náladu a hlavně při poslechu světoznámých melodií baští dvakrát tolik než obvykle, a přibírají proto daleko rychleji na váze. Přesně to se farmářovi hodí. Nejznámější evropské skladatele jim proto pouští denně, pravidelně od sedmi do jedenácti hodin dopoledne a pak od dvou do čtyř odpoledne.
Pes nakupuje
Čínský obchodník Wu qianbe má neobvyklého psa. Jeho pinč Lele potřebuje od svého páníčka jenom peníze a o všechno ostatní už se psík postará sám. Respektive, co potřebuje, to si jednoduše dojde koupit. Například klobásu. Celý proces probíhá celkem prostě. Páníček wu dá pinčovi Lelemu do tlamy pár jüanů, což jsou papírové bankovky, a on okamžitě běží do nedalekého krámku pro klobásu. Tam už pejska všichni znají a vědí, co by rád. Lele se tak vrátí z nákupu vždy odpočatý a hlavně s plným žaludkem. Vychytralého pinče navíc není možné jen tak oklamat. Jeho pyšný majitel o něm tvrdí, že nejenže rozezná obyčejný pokreslený papír od bankovky, ale také peníze nikdy nepustí ze zubů, dokud před ním neleží pěkně propečená uzenina

Women in bed

26. března 2007 v 14:00 | perfectenemy |  SEXY

Bulharské pivo zvětšuje prsa

25. března 2007 v 17:40 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Zaplaťpánbůh za Bulharsko v Evropské unii. To si řekla řada obyvatel EU, kteří teď míří do země za zázračným pivem, aniž by se museli bát proclení. Pivo Boza totiž dokáže nevídaně zvětšit objem ženského poprsí. Dámy se tak mohou po několikatýdenní konzumaci zlatavého moku dočkat až o několik čísel větších vnad. Pro pivo nyní míří především muži z Rumunska a Rakouska, kteří ho svým partnerkám kupují po kartonech. Prý funguje stejně jako naše černé.

Spodky se zásobníkem na kondomy

25. března 2007 v 17:38 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
U džínů je malá kapsička na kondom dnes už docela běžnou záležitostí, u spodního prádla ale tolik tradiční není. To se rozhodla změnit britská společnost Stanky or Spanky Limited. A tak novou kolekci svůdného prádla vybavila zásobníkem na pánskou ochranu umístěnou nad zadkem zaměřila především na mladší lidi, kteří vyhledávají žhavé sexuální dobrodružství na diskotékách, večírcích a dovolené. Prádlo pro "bezpečnější sex" je k dispozici ve všech velikostech, pro muže i dámy a na výběr je i několik materiálů.

Při sexu pozor !! Hlavně na milencovy falešné zuby

25. března 2007 v 17:32 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Osmatřicetiletá žena z rumunského Galati jen tak nezapomene na erotické hrádky se svým milencem. Zapálená vášní a zbavená smyslů totiž spolkla jeho falešné zuby. Namísto orgasmu se tak dostavily bolesti břicha a okamžitá cesta pod rentgen. " Dlouho nám tajila, co ve skutečnosti spolkla. Rentgen ale jasně ukázal, že šlo o falešný chrup, tak se později přiznala, že ho při vášnivém polibku opravdu pozřela," řekl novinářům ošetřující lékař.

Videoremixy

23. března 2007 v 15:23 | perfectenemy |  Tatu remixy
All the Things She Said [Dave Aude Remix Edit]
Lyudi Invalidy [Russian Version Remix]
30 minuts(extended mix)
Not Gonna Get Us remix
Prostye Dvizinya (fly dream extended mix)
all about us dave aude remix
Obizianka noll RMX
Friend of foe RMX
Ya Soshla S Uma Hard Drum Remix
Ne ver, ne boisya, ne prosi Remix
Lyudi Invalidy (Remix version)
Malchik Gay Remix
Show Me Love (Sven Martin Remix)
Loves me not [glam as you] MIX the best tatu
All the things she said (Russian Remix)
Megamix 200km/h In the Wrong lane
Megamix [by me(All the thigns she daid and not gonna get us)

Nas nedogonjat

23. března 2007 v 14:48 | perfectenemy
Nás nedohoní
Jen řekni, za námi dvěma
Jenom světla, letiště
Utíkáme, nás nedohoní
Dál od nich , dál od domova
Noc, náš průvodce, skryje naše stíny
Za mrak za mraky
Nás nenajdou, nás nezmění
Nechytí, rukama hvězdy
Z oblohy sestoupí noc na dlani
Nás nedohoní
Z oblohy sestoupí noc na dlani
Nás nedohoní
Utíkáme, vše bude jasné
Padne noc, z oblohy sestoupí
A ta prázdnota, když nás vyslýchají
A ta prázdnota, nás nedohoní
Nemluv, oni nerozumí
Jenom bez nich, jenom ne vedle nich
Líp to nejde, jen ne zpátky
Jenom ne s nimi , nás nedohoní

NAS NEDOGONJAT

Nas nedogonjat (9x)
Tolko skaži
Dalše nas dvoje
Tolko ogni
Aerodromy
My ubežim
Nas nedogonjat
Dalše ot nich
Dalše ot doma
Noč - provodnik
Spriač naši teni
Za oblaka
Za oblakami
Nas nenajdut
Nas neizmenjat
Im nedostat
Zvezdy rukami
Refren:
Nebo uronit
Noč na ladoni
Nas nedogonjat
Nas nedogonjat
Nebo uronit
Noč na ladoni
Nas nedogonjat
Nas nedogonjat (8x)
My uběžim
Vse budet prosto
Noč upadet
Nebo uronit
I pustota na
Perekrestkach
I pustota nas
Nedogonjat
Negovori im
Neponiatno
Tolko bez nich
Tolko ne mimo
Lučše nikak
No neobratno
Tolko ne s nimi
Tolko ne s nimi
Nas nedogonjat (5x)
Refren:
Nebo uronit
Noč na ladoni
Nas nedogonjat
Nas nedogonjat
Nebo uronit
Noč na ladoni
Nas nedogonjat
Nas nedogonjat (8x)

NÁS NEDOHONÍ

Nás nedohoní (9x)
Jen řekni
Za námi dvěma
Jenom světla
Letiště
Utíkáme
Nás nedohoní
Dál od nich
Dál od domova
Noc - náš průvodce,
Skryje naše stíny
Za mrak
Za mraky
Nás nenajdou
Nás nezmění
Rukama hvězdy
Nechytí
Refrén:
Z oblohy sestoupí
Noc na dlani
Nás nedohoní
Nás nedohoní
Z oblohy sestoupí
Noc na dlani
Nás nedohoní
Nás nedohoní (8x)
Utíkáme
Vše bude jasné
Padne noc
Z oblohy sestoupí
A ta prázdnota
Když nás vyslýchají
A prázdnota nás
Nedohoní
Nemluv, oni
Nerozumí
Jenom bez nich
Jenom ne vedle nich
Líp to nejde
Jen ne zpátky
Jenom ne s nimi
Jenom ne s nimi
Nás nedohoní (5x)
Refrén:
Z oblohy sestoupí
Noc na dlani
Nás nedohoní
Nás nedohoní
Z oblohy sestoupí
Noc na dlani
Nás nedohoní
Nás nedohoní (8x)

P!NK Acapela

20. března 2007 v 16:32 | perfectenemy |  Alecia Moore "P!nk"

Beautiful Bodies ♥

20. března 2007 v 15:44 | perfectenemy |  SEXY

Gay for LOVE ♥

20. března 2007 v 14:37 | perfectenemy |  SEXY

Muži skrývají při sexu břicho

12. března 2007 v 18:00 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Třetina mužů řeší při sexu docela zapeklitý problém - jak skrýt před partnerkou břicho? Podle výzkumu britské společnosti Sk:n je svlékání před partnerkou nepříjemné pro více než třicet procent mužů. Břicho se snaží skrývat například sexem po tmě, pod peřinou, někteří si dokonce nikdy nesvlékají vrchní díl oblečení. Vedle povislého či pivního břicha jsou noční můrou mužů také vrásky, pleš a zadek na hony vzdálený pozadí brada Pitta.

S tučným kontem … lepší sex? Fakt to platí!

12. března 2007 v 17:59 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Lidé, které hřejí na účtech miliony a žijí v luxusu, mají lepší sex. Nejen, že jsou přístupnější různým erotickým praktikám, ale také střídají často polohy, milují v posteli exotiku a častěji obměňují partnery. Tři čtvrtiny milionářských manželek přiznaly, že si "ulívají" peníze pro sebe na horší časy a že mají milence. Muži z bohatých kruhů se k nevěře přiznávají v polovině případů. Největším rozmarem milionářů je sex v letadle. Často jsou členy "mile high" klubu. Čím výše si sex užijete, tím jste ctěnější.

Matky „provaří“ tři roky života

12. března 2007 v 17:57 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Matky to mají v naší společnosti opravdu těžké. Vařením pro partnera a své nenasytné potomky totiž stráví neuvěřitelné tři roky života. Průměrná žena stráví v kuchyni i plotny více než dva týdny v roce. Muži se sice chlubí tím, že vaří také, ale většina z nich považuje pohyb v kuchyni pouze za zábavu nebo koníčka, zatímco ženy vaří proto, aby jejich rodina neumřela hlady. Matky jsou dnes doslova otrokyněmi rodiny, vedle které navíc musí zvládat i zaměstnání. Ženy v průměru uvaří za život 46 tisíc jídel.