Únor 2007

Kiss for her ...

26. února 2007 v 18:20 | perfectenemy |  SEXY

Kiss to him ... ♥

24. února 2007 v 15:54 | perfectenemy |  SEXY
Polibek pro něj ... láska, vášeň, odhodlání ...

Tatu v ČR

22. února 2007 v 15:55 | perfectenemy |  t. A. T. u. NEW
Všichni fanoušci a milovníci skupiny t. A. T. u.
jedinečná možnost jak dopomoci svou angažovaností ke koncertu TATU v ČR !!!Pokud patříte k těm, co nechtějí jen čekat, zkuste svým podpisem podpořit průvodní dopis, který je připraven k odeslání na místa, kde se s tím dá něco dělat. Nečekejte na další příležitost a posílejte své podpisy ( jméno, příjmení, nick ) na meluz.chesterka@seznam.cz nebo icq: 265-876-358 !
Více na :

Život bez sexu je sebevražda

17. února 2007 v 14:18 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Pro ti z vás, kteří chtějí spáchat sebevraždu a přemýšlejí nad co nejméně bolestivým způsobem, máme radu. Vykašlete se na prášky, střelné zbraně nebo skoky z mostu. Zaručenou sebevraždou může být i obyčejný celibát. Sex je podle lékařů životně důležitý jako jídlo, tekutiny či pohyb. Prospívá nejen fyzičce, ale také mysli a duši, které při sexuální abstinenci nezdravě trpí. Irští vědci již několikrát odhalili, že sex skutečně prodlužuje život. Čím častěji lidé prožívají orgasmus, tím méně jim hrozí smrt ve středním věku. Sexujte proto alespoň třikrát týdně!

Ženy ovládnou svět! Už brzy!

17. února 2007 v 14:16 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Zhruba dvě stě let. Tak dlouho bude trvat, než ženy zcela ovládnou svět. Podle odhadů britských odborníků budou v roce 2200 ve vrcholné politice a ve vedoucích pozicích firem ženy skutečně v převaze. Svoji cestu za ovládnutím planety nastartovaly už nyní, kdy upouštějí od zakládání rodin a plození dětí a začínají budovat kariéru. Odhaluje se, že manažerská místa ve službách ovládnou do dvaceti let, soudy budou jejich do čtyřiceti let a vedoucí pozice v největších firmách světa získají do šedesáti let. Za dvě století pak zcela ovládnou i politiku.

Mobily vám vybrakují mozek

10. února 2007 v 19:34 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Mobilní telefony jsou dokonalým vrahem lidské paměti. Nejste schopni si zapamatovat krátký seznam nákupu, zapomínáte PIN k platební kartě, telefonní číslo rodinných příslušníků nebo jméno bývalého spolužáka? Pak za to s velkou pravděpodobností může mobil. Ten totiž svádí mozek k lehkosti, a mnozí lidé tak nejsou schopni v paměti udržet ani vlastní telefonní číslo. "Mobil je cesta do pekla. Lidé už neloví v paměti, ale na všechno se dívají do mobilu. Jeho paměťové funkce mohou v dohledné době udělat z lidí zapomětlivé tupce," shodují se vědci a tvrdí, že v průměru častěji zapomínají muži než jejich ženské protějšky.

Biografie

10. února 2007 v 18:55 | http://www.pink.wz.cz/ |  Alecia Moore "P!nk"
Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým, má bratra. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".
Ve čtrnácti složila svou první píseň.Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.
Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více.Pink je díky svému temperamentu nazývána novodobou Madonnou.

Své druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001, to mnohonásobně překonalo úspěch prvního alba. V roce 2003 vydala další úspěšné album TRY THIS a v dubnu 2006 vychází I´M NOT DEAD

Dámské spodky z rukou svalovců

5. února 2007 v 16:24 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Pro muže vítaná změna, pro ženy vzrušující zpestření nákupu. V Británii od Nového roku prodávají v obchodech MaS dámské spodní prádlo vedle prodavaček také namakaní chlápci. Obchodníci tak vyhověli stížnostem mužů, které nakupování spodního prádla u žen přivádí do rozpaků. Stydliví muži nyní mohou přijít k pultu se sobě rovným nechat si poradit od chlapa. "Chceme mužům umožnit nakupování spodního prádla pro partnerky bez jakýkoliv rozpaků a hlavně pocitů studu. Pokud se někdo stydí mluvit s prodavačkou, nabídne mu pomocnou ruku muž," dodává mluvčí britského obchodního řetězce.

Ženy jsou nevěrnější než muži

5. února 2007 v 16:22 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Partnerské zálety jsou častější u žen než u mužů. Podle nejnovějšího průzkumu se k podvádění partnera přiznává zhruba 40% žen, zatímco mužů pouze 34%. Ženy jsou také aktivnější v sexuálním experimentování se stejným pohlavím. Lesbickou zkušenost má za sebou asi třetina z nich. Ke gay sexu se přitom hlásí pouze 14% mužů. Studie největšího výrobce kondomů na světě také dokazuje, že ženy myslí na sex třikrát denně, kdežto muži desetkrát. Potvrdila i to, že každé druhé ženě na velikosti opravdu záleží.

Vím … jaký song vás dostane do deprese a jaký hodí do pohody

4. února 2007 v 17:24 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Chcete se vyhnout slzám, smutku a depresím? Pak rozhodně neposlouchejte skladbu The Druha Don_t Work od kapely The Verve. Taky Robbie Williams a Angels, Whitney Houston s I Will Always Love You, Nothing Compares 2 U Sianead O´Connor nebo Christina Aguilera a její Beautiful vás psychicky dokonale rozhodí. Tvrdí to odborníci, kteří sestavili žebříček nejsmutnějších a nejveselejších songů. V ponurém zimním počasí vás naopak rozdovádí song 2 od kapely Blur, Viros Aloud a jejich Love Machina, Killers se Somebody Told Me, Prodigy a Firestarter, rokliny Stones s vypalovačkoi Start me Up a U2 s Beautiful Day.

Nejžádanější zboží ??? Vyšší muži a štíhlé ženy

4. února 2007 v 17:20 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
A je to tu. Odborníci zjistily, že na velikosti skutečně záleží. Alespoň pokud jde o víšku postavy. Vyšší muži totiž mají mnohem větší šanci na seznámení. Stejně to platí i u štíhlejších žen. Každý centimetr navíc znamená pro muže o 5% větší šanci na to, že někoho uloví. Zatímco u mužů se toleruje i nějaké to kilo navíc, nejžádanější jsou ženy jako proutek. "U žen je váha a postava to úplně nejdůležitější. Pokud mají nadváhu, klesá jejich šance na seznámení o neuvěřitelných 70%. Muži teď prostě jedou po vyzáblinách," potvrdila Michele Belotová z University of Sussex.

Jste tlustí? Tak hybaj na parket!

4. února 2007 v 17:17 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Žádné pilulky na hubnutí, ani odtučňovací kůry či mučení v posilovně. Britské ministerstvo zdravotnictví se rozhodlo obyvatele ostrovního království zbavit nadbytečných kilogramů tancem. "Taneční školy, spolufinancované vládou, otevřeme v několika městech po celé zemi. Věříme, že tam vedle lidí s nadváhou přijdou i všichni, kterým například kvůli sedavému zaměstnání může v budoucnu potenciálně hrozit," uvedla mluvčí ministerstva. Skvělou fyzičku by měli tlouštíci získat díky street dance a tangu.

Dobrou náladou proti chřipce

3. února 2007 v 18:58 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Skvělá nálada, pozitivní pohled na svět a neustálé úsměvy na tváři jsou dokonalou zbraní proti chřipce a nachlazení. "Pozitivní myšlení významně ovlivňuje imunitní systém člověka. Ten se tak s úsměvem na tváři dokáže snadněji poprat s viry, které na nás číhají v chladném podzimním počasí," píše doktor Sheldon Cohen v časopise Psychosomatic Medicíně. Pozitivně naladění lidé navíc podle lékařů nepovažují škrábání v krku a ucpaný nos za žádný problém.

Muži sní nejčastěji o sexu s policistkou

3. února 2007 v 17:30 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Tak to tu ještě nebylo! Psychologové provedli rozsáhlý průzkum, týkající se sexuálních fantazií obou pohlaví, a nestačili se divit. Muži sní nejčastěji o erotických hrátkách s náruživou policistkou. Stejně se jim často v hlavě honí myšlenky o sexu ve třech. Následuje sex za peníze, milování s dominantní ženou a první pětku uzavírají hrátky na veřejnosti. Ženy to mají jinak. Ty se ve své fantazii nejraději předvádějí, myslí na skupinový sex, bisexuální rošťačení a … držte se … na znásilnění. Pozor pánové, vaše protějšky sní dost často i o sexu s bývalým partnerem!

Užijte si sex v taxíku

3. února 2007 v 17:00 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Zatímco v některých městech a zemích se můžete o adventu kochat maximálně vánoční výzdobou a trhy, Skotsko a Wales jsou už dál. Své obyvatele během svátků obdarují tisícovkami kondomů zdarma. Obdrží je každý cestující, jenž se mezi vánočními svátky a Novým rokem sveze taxíkem po jedenácté hodině večerní. Skotové a Velšané si totiž příliš nepotrpí na ochranu před pohlavně přenosnými chorobami a libují si v nechráněném sexu. Některé taxislužby již oznámily, že o vánocích nechají páry souložit přímo ve svých vozech.

4. část

3. února 2007 v 16:30 | perfectenemy |  Smutné příběhy
Ponurý muž s prošedivělými vlasy, stářím zvrásčenou tváří, která vypovídá lecos o jeho životě. To je on … otec ,na kterého dvacet let nezapomněla, jeho pohyby, obličej, gesta, postava. Vše to vnáší vzpomínky na útrpnou bolest, týrání a nenávist.
Myslela, že už ho nikdy nemusí vidět. Ale právě teď mu chtěla říct to co celá ta léta držela v srdci, říci to co jí drásalo útroby a ničilo sebevědomí. Vzpomínala na roky jejího neštěstí, na ten kus života, na který chtěla tolik zapomenout.

Rande prostřednictvím SMS je populární

3. února 2007 v 15:57 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
V milostných vztazích hrají stále větší roly mobil a sms. Rande, rozchod a projev náklonnosti si tak alespoň jednou v životě vyjádřil téměř každý majitel utrženého sluchátka. Dvě třetiny lidí si textovou sjednávají rande, vyznávají lásku, případně oznamují rozchod. Problém je, že průzkumy potvrzují, že lidé vyznání formou sms neberou zase až příliš vážně. A na domluvené rande více než polovina z nich nedorazí. Každý sedmý člověk se přes sms rozešel s partnerem, 41 % v textovce požadovalo sex.

Jak na chlapy ? Jako prostitutky !

3. února 2007 v 15:08 | perfectenemy |  Továrna na sny ...
Nezadaného chlapy aby člověk pohledal. Platí to u nás i v Rusku. Na východě ale ženy přišly na to, jak nalákat vysnělého muže do pasti. Navštěvují speciální kurzy, kde se učí umění prostitutek. Ve školních osnovách najdou například návod na to, jak zlikvidovat soupeřku, speciální balicí techniky a tipy, jak přivést do varu současného partnera. Autoři kurzu tvrdí, že nikoho neučí šlapat na chodníku, ale "ovládat a laškovat s mužskou sexualitou". "Chytré ženy dostanou od mužů to, co chtějí, nejsnadněji předstíráním, že jsou povětrné holky," tvrdí Vladimir Rakovskij, pořadatel těchto velmi populárních kurzů.